اذعان ترامپ به تبعات منفی کرونا بر کسب و کار خانوادگی اش

به گزارش وبلاگ سلام، رئیس جمهور آمریکا اذعان نموده است که شیوع ویروس کرونا تبعات منفی بر کسب و کار و فعالیت های تجاری خانواده اش داشته است.

اذعان ترامپ به تبعات منفی کرونا بر کسب و کار خانوادگی اش

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سلام به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در جمع وبلاگ سلام در کاخ سفید اذعان نموده است که شیوع ویروس کرونا در حال آسیب رساندن به کسب و کار و فعالیت های تجاری خانواده اش است.

بر اساس این گزارش، ترامپ در پاسخ به سئوالات وبلاگ سلام درباره تبعات منفی ویروس کرونا بر سازمان تجاری خانواده ترامپ، گفت: من نمی گویم وقتی تصمیم می گیرید هتل ها و مشاغل خود را تعطیل کنید، با رشد و رونق و شکوفایی روبرو خواهید شد. ولی آیا این مساله به من آسیب و زیان وارد نموده است؟ بله این بحران به من هم آسیب زده، این بحران به همه هتل های زنجیره ای من در سراسر دنیا زیان وارد نموده است.

تا روز شنبه بیش از 26 هزار نفر در سراسر آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده اند. بسیاری از فروشگاه ها و کسب و کارها در ایالات متحده تعطیل شده اند.

ترامپ مدت کوتاهی پیش از رسیدن به قدرت، کنترل سازمان تجاری اش را واگذار نموده است.

واشنگتن پست روز آدینه گزارش داده است که حداقل 4 ملک و ساختمان تجاری متعلق به سازمان ترامپ به علت شیوع ویروس کرونا مجبور به تعطیلی شده اند.

3 هتل متعلق به سازمان ترامپ نیز کارکنان خود را به علت شیوع کرونا مرخص نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اذعان ترامپ به تبعات منفی کرونا بر کسب و کار خانوادگی اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اذعان ترامپ به تبعات منفی کرونا بر کسب و کار خانوادگی اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید