ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی شروع شد ، برگزاری آزمون 26 تا 28 شهریورماه

به گزارش وبلاگ سلام، ثبت نام شصت و هفتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی شروع شد، این آزمون در هفته آخر شهریورماه برگزار می گردد.

ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی شروع شد ، برگزاری آزمون 26 تا 28 شهریورماه

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ سلام، شصت و هفتمین دوره آزمون کتبی دانشنامه در کلیه رشته های تخصصی پزشکی در روز های 26، 27 و 28 شهریورماه 99 در دانشگاه های علوم پزشکی به صورت الکترونیک یا کاغذی بر اساس اعلام مرکز سنجش برگزار خواهد شد.

تمامی داوطلبان می توانند از روز یکشنبه 2 شهریور تا ساعت 16 روز چهارشنبه 5 شهریور 99 با مراجعه به سایت اینترنتی https://sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام اینترنتی جهت شرکت در آزمون و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند. ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی است.

کلیه افرادی که در موعد مقرر ثبت نام نموده اند باید جهت اطلاع از واجد شرایط بودن برای شرکت در آزمون در تاریخ 21 تا 22 شهریور 99 به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه و در صورت لزوم، در مهلت معین شده نسبت به تکمیل مدارک ارسالی خود اقدام نمایند.

محل شرکت در آزمون کتبی هر داوطلب حداکثر تا تاریخ 22 شهریور 99 به وسیله مرکز سنجش آموزش پزشکی معین و اطلاع رسانی خواهد شد. به این ترتیب حوزه امتحانی هر داوطلب نیز بنا به راهنمای مربوطه در هنگام صدور کارت ورود به آزمون از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی معین و به اطلاع کلیه داوطلبان رسانیده خواهد شد.

کارت ورود به جلسه امتحان در تاریخ های 23 و 24 شهریور 99 به وسیله سایت اینترنتی https://sanjeshp.ir با وارد کردن کد رهگیری توزیع می گردد. داوطلب باید پرینتی واضح و خوانا از کارت تهیه کند و در هنگام آزمون به همراه داشته باشد.

نتایج آزمون کتبی تخصصی با توجه به توضیح مندرج در برگه راهنما توزیع کارت، به وسیله سایت اینترنتی به آدرس https://sanjeshp.ir اعلام خواهد شد.

آزمون شفاهی دانشنامه تخصصی که به صورت KFP /PMP / OSCE /MMI و سایر روش های ارزشیابی مبتنی بر رایانه برگزار می گردد. در هنگام توزیع کارت ورود به جلسه امتحان، محل و زمان دقیق برگزاری آزمون شفاهی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. آزمون شفاهی رشته تخصصی روانپزشکی با توجه به ساختار آموزشی دارای دو مرحله آزمون مبتنی بر رایانه و نیز آزمون شفاهی (ارزیابی به صورت مصاحبه، بر بالین بیمار) خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی شروع شد ، برگزاری آزمون 26 تا 28 شهریورماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی شروع شد ، برگزاری آزمون 26 تا 28 شهریورماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید