ناکام ماندن کوشش ها برای جلوگیری از انتشار کتابی افشاگرانه علیه خانواده ترامپ

به گزارش وبلاگ سلام، کوشش برادر رئیس جمهور آمریکا برای انتشار کتابی افشاگرانه درباره اسرار خانواده ترامپ ناکام ماند.

ناکام ماندن کوشش ها برای جلوگیری از انتشار کتابی افشاگرانه علیه خانواده ترامپ

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سلام، کوشش برادر کوچک تر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای جلوگیری از انتشار کتابی افشاگرانه که قرار است اسرار داخلی خانواده ترامپ را بازگو کند، ناکام ماند.

پیشتر رابرت ترامپ، برادر کوچک رئیس جمهور آمریکا با تنظیم شکوائیه ای خواهان جلوگیری از انتشار این کتاب شده بود که توسط برادرزاده اش، مری ترامپ به رشته تحریر درآمده است.

روی جلد کتابی که مری ترامپ تألیف نموده نوشته شده است: خانواده من چگونه خطرناک ترین مرد جهان را به وجود آورد؟

پیتر کلی، قاضی منطقه کوئینز شکایت تنظیم شده توسط رابرت ترامپ را رد نموده و انتشار این کتاب را بلامانع دانسته است.

رابرت ترامپ ادعا نموده بود انتشار این کتاب نقض توافقنامه ای محسوب می گردد که برادرزاده اش مری سال 2001 آن را امضا نموده و به موجب آن متعهد به عدم افشای اطلاعات شده است.

پیتر کلی گفت که مسئله ای که موضوع توافق سال 2001 بوده مختومه شده و بنابراین، دعوی مربوط به این کتاب هم موضوعیت ندارد و قابل تعقیب قضایی در دادگاه نیست.

وکیل مری ترامپ در بیانیه ای گفت: دادگاه به درستی گفته که از صلاحیت لازم برای اجابت درخواست بی اساس خانواده ترامپ جهت جلوگیری از انتشار کتابی با این اهمیت برخوردار نیست.

کتاب مری ترامپ قرار است روز 28 جولای منتشر گردد. ناشر کتاب گفته مری در این کتاب تصویری افشاگرانه از فضای مسموم خانواده دونالد ترامپ ارائه خواهد نمود.

دونالد ترامپ در مصاحبه ای با آکسیوس گفته که برادرزاده اش مجاز به نوشتن این کتاب نبوده است. او گفت: او اجازه نوشتن کتاب ندارد. می دانید وقتی با او و برادرش که رابطه خوبی با او دارم، سازش کردیم [نباید کتاب بنویسد]و او قرارداد عدم افشای اطلاعات امضا نموده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ناکام ماندن کوشش ها برای جلوگیری از انتشار کتابی افشاگرانه علیه خانواده ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناکام ماندن کوشش ها برای جلوگیری از انتشار کتابی افشاگرانه علیه خانواده ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید