طراحی گرافیکی و چاپ

عکس کرونا هرچه دلخراش تر، بهتر!

هر قدر عکس ها دلخراش تر باشند، می توانند نتیجه بهتری بگیرند. برخی آدم ها به هیچ چیزی اهمیت نمی دهند، از طرفی هم گفته می گردد که تأثیر یک عکس از 2000 کلمه بیشتر است. خود من آدم هایی را دیده ام که به کرونا اهمیت نمی دادند و جدی نمی گرفتند ولی با دیدن فیلم و یا...

13 مهر 1399

ترامپ داغدار شد

دونالد ترامپ در بیانیه ای گفت برادرش شنبه شب در سن 71 سالگی درگذشت. رئیس جمهور جمعه از برادر بیمارش در بیمارستان نیویورک عیادت کرد. علت مرگ اعلام نشده است. ترامپ جمعه به خبرنگاران گفت برادرش به خاطر بیماری که نگفت چیست، شرایط سختی را می گذراند.

12 مهر 1399

دانشگاه شهید بهشتی برای دوره دکتری دانشجو پذیرش می نماید

دانشگاه شهید بهشتی بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری از بین دانش آموختگان و دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی ارشد برای دوره دکتری بدون آزمون سال تحصیلی 1400-1399 دانشجو می پذیرد.

16 مرداد 1399

ترامپ دستور اجرایی علیه رسانه های اجتماعی را امضا کرد

رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه دستور اجرایی در لغو حمایت قانونی در پیگرد رسانه های اجتماعی را امضا کرد.

8 مرداد 1399

انتشارات آمریکایی از پژوهشگر رویان تقدیر کرد، 2 پژوهش رویان در جهان پرخواننده ترین شد

دو مقاله از پژوهش های رویان در میان پربازدیدترین و پردانلودترین مقالات مجله آمریکایی Andrologia قرار گرفتند که نشان می دهد پژوهشگران بسیاری از سراسر جهان به مطالعه و استفاده از این محتوای علمی پرداخته اند.

12 تیر 1399

ساعت پخش سریال های ماه رمضان 99 اعلام شد

ساعت پخش و بازپخش سریال های ماه رمضان که از شبکه های مختلف روی آنتن می رود، اعلام شد.

3 تیر 1399

ضعف وجود خبرنگار حرفه ای درحوزه کتاب در سطح استان، جامعه نویسندگی باید خودش را با مسائل مردم نزدیک سازد

به گزارش خبرنگاران، زهرا بیدمشکی ظهر امروز درجمع خبرنگاران گفت: نبود خبرنگار حرفه ای در حوزه کتاب در بین اصحاب رسانه شاید به تعلل و ضعف ناشران نیز بر می شود که به دلیل دغدغه های بسیاری که دارند فرصتی برای برقراری ارتباط موثر و مفید با جامعه خبری ایجاد...

17 فروردین 1399

صادق المهدی: جنگ یمن جنایت است، نظامیان سودانی باید از یمن خارج شوند

رئیس حزب الامه سودان جنگ ائتلاف سعودی اماراتی علیه کشور عربی یمن را جنایت دانست و خواستار خروج نظامیان سودانی از این جنگ شد.

2 اسفند 1398

رنگ های متناسب با رنگ آبی در طراحی دکوراسیون

رنگ هایی که با رنگ آبی در دکوراسیون منزل معجزه می نمایند .

14 دی 1398

پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی از 30 آبان

خبرنگاران/مرکزی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک گفت: پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی از 30 آبان ماه سالجاری آغاز می شود.

14 دی 1398

ربات ها هر روز بیشتر شبیه به انسان ها می شوند

تمرین تو را خبره می کند! این مثالی است که به انسان ها کمک می کند تا چالاک تر و بهتر رفتار کنند. رویکردی که اکنون به ربات ها نیز اضافه شده است.

6 دی 1398