اخبار سیاسی

خبرنگاران بایدن وعده های ترامپ را توخالی دانست

نیویورک- خبرنگاران- نامزد حزب دموکرات برای رقابت انتخابات ریاست جمهوری آبان ماه امسال، وعده های دونالد ترامپ را توخالی دانست و گفت: پیش از همه گیری کرونا، کارخانجات آمریکایی وارد رکود شدیدی شده بودند.

4 آبان 1399

60 هزار بی سواد در لرستان وجود دارد

خبرنگاران/لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: همه دستگاه ها و نهادهای مختلف، صنایع، کارخانجات، بخش های مختلف دولتی و خصوصی در امر سوادآموزی آموزش وپرورش را همچون گذشته همراهی نمایند.

1 آبان 1399

غریب آبادی: گزارش آژانس دورنمای سازنده ای را در روابط با ایران ترسیم می نماید

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: گزارش آژانس دورنمای سازنده ای را در روابط با ایران ترسیم می نماید.

28 مهر 1399

واشنگتن دو سایت اینترنتی گردان های حزب الله عراق را مسدود کرد

وزارت دادگستری آمریکا دو وبسایت متعلق به گردان های حزب الله عراق را به بهانه فعالیت غیرقانونی بست.

27 مهر 1399

ظریف و وزیر امور خارجه پاکستان گفتگو کردند

وزیر امورخارجه کشورمان و شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان طی تماس تلفنی با یکدیگر مصاحبه و مصاحبه کردند.

26 مهر 1399

اتهام زنی وزارت خارجه عربستان به حزب الله لبنان

در حالی که دادگاه لاهه ادعای نقش حزب الله در قتل رفیق حریری را رد کرد، وزارت خارجه عربستان مقاومت لبنان را به ایجاد بی ثباتی در این کشور متهم کرد.

17 مهر 1399

ترامپ عزادار برادر شد

رابرت ترامپ که 12 سال پیش با نخستین همسرش متارکه نموده بود، در ماه مارس سال جاری (اسفند 98) دوباره ازدواج کرد. او فرزندی ندارد.

16 مهر 1399

نشنال اینترست: مذاکرات با طالبان منجر به ایجاد امارت اسلامی می شود

طالبان خواستار تسلط سیاسی و احیای امارت اسلامی است و دیپلماسی راستا موازی را برای دستیابی به این مهم برای آنها فراهم می کند بنابراین در تلاش برای آتش بس و تبادل زندانیان در واقع دولت اشرف غنی سازش کرده است.

15 مهر 1399

توسعه و تسریع ترانزیت ایران و ترکیه با ایجاد جهت جدید بین 2 کشور

خبرنگاران : وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تسریع و روان شدن ترانزیت جاده ای بین ایران و ترکیه از توسعه حمل ونقل ریلی بین دو کشور با ایجاد یک راستا جدید خبر داد.

11 مهر 1399

تفاوت ضیایی با داورزنی چه بود؟، ابهام در مورد یک تصمیم وزارت ورزش

به گزارش خبرنگاران، پس از ابلاغ قانون منع به کار گیری بازنشستگان، روسای فدراسیون های ورزشی از سمت خود کنار رفتند. آذر ماه سال 97 در فاصله حدود یک سال و چند ماه تا المپیک توکیو (قبل از شیوع ویروس کرونا و تعویق المپیک) مسعود سلطانی فر در حکمی، احمد ضیایی،...

4 مهر 1399

آیا ترامپ با کارت مرکل بازی می کند؟

ترامپ مدتهاست که در پی عملی کردن آخرین وعده پساانتخاباتی و سیاست خارجی خود پیش از آزمون مجدد در ماه نوامبر است.

3 مهر 1399

ترامپ دلیل خروج نیروهای آمریکایی از آلمان را اعلام نمود

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توییتی که بامداد پنج شنبه منتشر کرد، از تصمیم خود برای خارج کردن حدود 12 هزار نیروی آمریکایی از آلمان دفاع کرد.

2 مهر 1399

با بدهی کار را در فدراسیون آغاز کردیم، شرایط اقتصادی بهتر شد

به گزارش خبرنگاران، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون والیبال به ریاست معاون وزیر ورزش و جوانان امروز(شنبه) در آموزشگاه ملی المپیک و پاراالمپیک به صورت آنلاین شروع شد.

31 شهریور 1399

خبرنگاران دستور معاون اول رئیس جمهوری به 6 وزیر برای رسیدگی به مسائل اسلامشهر

تهران- خبرنگاران- فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: معاون اول رئیس جمهوری به 6 وزیر و رئیس سازمان برنامه و بودجه برای رسیدگی به مسائل و مسائل این شهرستان دستورات لازم را صادر نموده است.

27 شهریور 1399

خبرنگاران کرونا 25 درصد پسماندهای پزشکی همدان را افزایش داد

همدان- خبرنگاران- رییس اداره نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست همدان گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا پسماندهای پزشکی این استان حدود 25 درصد افزایش یافت.

25 شهریور 1399

راهپیمایی فضایی 5 ساعته فضانورد ناسا قبل از بازگشت به زمین

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپیس، دو فضانورد ناسا روز گذشته طی یک راهپیمایی فضایی خارج ایستگاه فضایی فعالیت های مربوط به نگهداری این مقر را انجام دادند.

25 شهریور 1399

راه اندازی موزه شماره 2 و بازارچه دائمی صنایع دستی در حرم امام (ره)

دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با سیدحسن خمینی تولیت آستان مقدس حضرت امام خمینی (ره) دیدار و گفت وگو کرد.

24 شهریور 1399

دادگاه عمر البشیر امروز برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آلمان، دادگاه عمر البشیر رئیس جمهور برکنار شده سودان، به اتهام کودتا و سرنگونی دولت قانونی صادق المهدی در سال 1989 امروز شروع می گردد.

23 شهریور 1399

حجتی: نقاط ضعف قانون کاهش مجازات حبس تعزیری بیش از نقاط قوت آن است

یک وکیل دادگستری گفت: سیاست حبس زدایی در صورتی که مبتنی بر مبانی علمی و جرم شناختی نباشد ممکن است آثار سوئی به دنبال داشته و دفاع جامعه در قبال بزه و بزهکاران را با چالش روبرو کند.

22 شهریور 1399

خبرنگاران پنهان سازی شیوع کرونا در پایگاه های آمریکا از مردم ژاپن

پکن- خبرنگاران- روزنامه ژاپن تایمز در گزارشی فاش کرد اطلاعات و آمار مربوط به شیوع ویروس کرونا در پایگاه های نظامی آمریکا از مردم ژاپن مخفی نگهداشته می گردد.

22 شهریور 1399
تعداد: (96)